Anasayfa / Gündem / Osman GÖZAN’dan Teşekkür

Osman GÖZAN’dan Teşekkür

Osman GÖZAN’dan Teşekkür

24 Haziran’a kadar İl teşkilatı, ilçe teşkilatları,ocak teşkilatları kadın kolları ve bütün partilileri ile birlikte yoğun bir seçim çalışması geçiren MHP Yozgat Teşkilatı daha önceki seçimlerde 30 bine kadar düşen oylarını Yozgat’ta iki katına, yani 63 Bin 413’e çıkararak MHP’nin güçlü ve iddialı olduğunu ortaya koydu.

Milletvekili Genel Seçimlerinde MHP’nin Yozgat’tan üçüncü sıra adayı ve Sarıkayalı iş adamı Osman Gözan seçmenlere teşekkür etti.

Gözan, yaklaşık iki aydır yürüttüğü seçim çalışmalarında kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnun olduğunu ve vatandaşların sevgi gösterileri için teşekkürlerini sundu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Gözan, seçim çalışmalarını yaklaşık iki aydır gece gündüz demeden yürüttüklerini dile getirdi. Vatandaşların kendilerine yoğun bir ilgi gösterdiklerini belirten Gözan, şunları kaydetti: “Değerli hemşerilerim, yaklaşık 2 aydır yürüttüğümüz seçim çalışmalarında biz gece gündüz demeden verdiğimiz söze sadık kalarak “Cumhur İttifakı millet aklı” diyerek emeğimizi verdik. Bu süre içerisinde bize, partimize destek veren bütün Yozgat ve Sarıkayalı hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin.” Türkiye’nin geleceğinde MHP’nin büyük rol oynadığını da söyleyen Gözan, Devlet Bahçeli’nin de büyük bir devlet adamı olduğunun bir kez daha ispatlandığını vurguladı. Cumhur İttifakıyla Türkiye’nin daha da ileriye gideceğini aktaran Gözan, seçim sonuçlarının Sarıkaya’ya, Yozgat’a ve Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulunarak mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

İlginizi çekebilir

Babayağmur Köyümüzde Yangın

Sarıkaya’ya bağlı Babayağmur köyünde hasat edilen tarlada saman yapımı sırasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. …

Login

Lost your password?