Anasayfa / Gündem / İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI HİZMETE GİRDİ

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI HİZMETE GİRDİ

Ak Parti İktidarının Ülke Genelin de başlattığı Kurum Binalarından geçtiğimiz yıl  faaliyete başlayan Sarıkaya Devlet Hastanesine bu yıl da Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Eklendi.

YOZGAT Dünyanın ve Türkiye’nin gündemine oturmayı başaran son zamanların en çok dikkat çeken illeri arasında yer almayı başardığı gözlendi.15 Temmuz Hain Darbe gecesinde sokağa ilk çıkan il olma özelliğini taşıdı. Bu hain darbe gecesinde YOZGAT 14 şehit verdi.

Diğer metropol illerde ise yine YOZGAT lı lar ön saflarda yer aldı. Yozgat denilince sadece haritada ki yerine bakarak değerlendirme yapılırsa yanılırsınız diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avrupa da en az burası kadar büyük bir YOZGAT var. Ankara da İstanbul da diğer şehirlerimiz de Yozgat Tarih boyunca ülkesi için büyük fedakarlıklar  yapmıştır.

“Çanakkale’de ve Kurtuluş Savaşı’nda verilen şehitlerimize baktığımızda Yozgat ön sıralarda yer alıyordu. Yozgat a bugüne kadar 11 kat trilyonluk yatırım yaptık.  Daha önce kimsenin aklından geçmeyen hizmetleri Yozgat’a getirdik.

Yozgat’a havalimanı yapılacak dense kim inanırdı? İnşaatına bu yıl başlanacak ve 2020 yılında hizmete girecek.  Sağlıkta da önemli bir adım attık.  Bundan çeyrek asır önce, şehir hastanelerinin ilk hizmete gireceği yer Yozgat dense kim inanırdı?  TOKİ vasıtasıyla 6 bin toplu konutu hak sahiplerine verdik.  Sadece 44 kilometre bölünmüş yol vardı, buna 331 kilometre daha ilave ettik. “

Bu sözler  Türkiye Cumhuriyetinin 1.Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Yozgat a gelişinde söylediği sözler.

Yozgat Ak Parti dönemiyle birlikte tüm ilçelerinde Adalet sarayları, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Hükümet Konakları gibi resmi kurum binaları yaparak daha verimli hizmetlerin yürütülmesini sağlamıştır.

Saymakla bitirilemeyecek hizmetlerin alınmasında Sarıkaya ya da bir çok hizmetin  geldiği gözlendi.

İlçe genelinde devam etmekte olan Doğalgaz çalışmasında başlatan Ak Parti yönetimi resmi kurumların da gelmesiyle ilçe şehir hüviyetine kavuştu.

Sarıkaya Devlet Hastanesi,Adalet sarayı,Okullar,Yurtlar,Kapalı Spor salonu,Şehir geçişi Beton Asfalt,Şehir geçişi Kanal Islahı,Emniyet Müdürlüğü Binası,TMO Ofisi Siloları,Roma Hamamı Kazı Çalışmaları v.s gibi Önemli projelerin ilk adımlarının atıldığı Ak Parti iktidarı yatırımlarının yeni Türkiye sisteminde artarak devam edeceği gözlemlenmektedir.

Ak Parti Sarıkaya İlçe Başkanı Bülent DOĞAN ve Yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde başlatılan hizmet atakları içerinde yer alan Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü Binasının Hizmete girmesi dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Kadir TOPKAYA’yı makamın da ziyaret ettiler.

AK PARTİ Sarıkaya İlçe Başkanı İş Adamı Bülent DOĞAN yaptığı yazılı açıklama da “Modern bir hizmet binasına kavuşan Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürlüğü Binasının yapılmasında öncülük eden Yozgat Milletvekili eski bakan Bekir BOZDAĞ’a,Yozgat eski Milletvekili Teskomb Genel Başkanı Abdulkadir AKGÜL’e,Yozgat eski Milletvekili Op.Dr.Ertuğrul SOYSAL’a ve Yozgat Milletvekili Av. Yusuf BAŞER’e emeği geçen  herkese  tüm Ak Parti yönetim ve kadrolarına  teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz”dedi.

İlginizi çekebilir

Tepedoğan Köyü Camisi Dualarla İbadete Açıldı

İlçemizin Tepedoğan köyünde hayırsever vatandaşların katkısı ile yapımı tamamlanan 250 kişilik Cami gerçekleşen törenle ibadete …

Login

Lost your password?