Anasayfa / Gündem / Genç Yazar Metin Baytok’un Son Eseri Çıktı

Genç Yazar Metin Baytok’un Son Eseri Çıktı

Genç Yazar Metin Baytok’un Son Eseri Çıktı

Sarıkaya’da yetişen genç yazar Metin Baytok’un kendi imkanları ve azmiyle son olarak kaleme aldığı “Şeytan Tüyü Var Bende” isimli Kişisel Gelişim Kitabı raflardaki yerini aldı. Baytok Kişisel gelişim kitabıyla okuyucularının stresini azaltmak, ruh sağlığını ve yaşam kalitesini artırmayı planlıyor. Hayatı naiflik, sevgi ve analitik bir eksen üzerinden okurla paylaşan genç yazar  “Şeytan Tüyü Var Bende” isimli kişisel gelişim kitabıyla ilgili olarak: ”Son kitabımı, kitapseverlerle buluşturmanın heyecanı içerisindeyim. “Şeytan Tüyü Var Bende” ile işim gereği sıcak bir bağ kurduğum insanlarla olan sohbetlerimi okurlarla paylaşarak, onlara da bu yaşanmışlıklardan bir takım tecrübeler aktarmayı amaçladım. Her satırına, yaşadığım pek çok şeyden bir parça yerleştirdim. İnsan ilişkilerinin hoyratlaştığı dünyada, hayata naif bir bakışla yaklaşmaya çalıştım. İçinde yaşanmışlık olanların inandırıcı olması, nedenini bilmediğim ilginç bir tılsımdır. “Şeytan Tüyü Var Bende”yi su gibi okunacak kitaplar arasında yer alıp, insanların hayatlarına olumlu anlamda bir dokunuş yapmasını temenni ediyorum.“ Şeytan Tüyü Var Bende”yi sıkılmadan okuyacağınızı ve seveceğinizi düşünüyorum” dedi.

Yazar Metin Baytok Kimdir?

1994 Yılında Yozgat’ın Sarıkaya ilçesi doğumlu, Lise 2’ye kadar öğrenim hayatına Sarıkaya’da okuyup, Lise eğitiminde göstermiş olduğu başarılarından dolayı ekonominin lokomotifi dış ticaret projesi kapsamında Almanya’nın Ausburg kentinde lise eğitimine devam etti. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi(AÖF)- Radyo Televizyon Programcılığı bölümünde tamamladı. Özel Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde diksiyon, spikerlik – sunuculuk, oyunculuk eğitimleri aldı. Şuan itibariyle eğitimini almış olduğu Radyo Televizyon Programcılığı ile alakalı olarak bu sektörde çalışmakta.

İlginizi çekebilir

Babayağmur Köyümüzde Yangın

Sarıkaya’ya bağlı Babayağmur köyünde hasat edilen tarlada saman yapımı sırasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. …

Bir cevap yazın

Login

Lost your password?