Anasayfa / Gündem / Bozdağ’dan Yozgat’lılara Teşekkür

Bozdağ’dan Yozgat’lılara Teşekkür

Bozdağ’dan Yozgat’lılara Teşekkür

Başbakan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ardından Yozgat’ta, Sarıkaya, Çayıralan, Çandır, Boğazlıyan, Yenifakılı, Şefaatli ve Yerköy AK Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Yozgat’lılara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye verdiği destek için teşekkür etti.

Bozdağ, Yozgat’ın Türkiye’de seçim sonuçları bakımından büyük bir başarı ortaya koyduğunu dile getirerek şunları kaydetti: “Elbette bizim Yozgat olarak kendi eleştirimizi kendi içimizde yapacağız. Ancak Cumhur İttifakı bakımından baktığınızda Türkiye’de ikincidir Yozgat. Cumhurbaşkanına en çok oy veren iller sıralamasında Türkiye’de altıncıdır, AK Partimizin milletvekilliğinde aldığı oy yüzde 53 buçuktur ve Türkiye ortalamasının 11 puan üzerindedir. Ama elbette bu bizim için yetmez, bizim potansiyelimiz Yozgat’ta da, Sarıkaya’da da diğer ilçelerimizde de daha yukarıdadır.”

“SEÇİM SONUÇLARINI İYİ ANALİZ EDEREK KENDİ ROTAMIZI ÇİZMEMİZ LAZIM”

“Önümüzdeki dönemde seçim sonuçlarını iyi analiz ederek kendi rotamızı çizmemiz lazım.” diyen Bozdağ, “Bizim anlayışımız şu her zaman, ‘seçim, demokrasi, millet iradesi’ diyenler için vatandaşın iradesi her zaman haklıdır. Vatandaş verdiği kararda haklıdır, doğrudur, bize düşen vatandaşın haklı ve doğru olduğu noktaları tespit edip onun üzerine gitmek. Biz, olanda hayır vardır diyoruz ve olandaki hayrı arayıp bulmak, bu hayra uygun davranmak, bizim siyaset anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Yozgatımızda da, Türkiye’de de seçim sonuçlarını bu anlamda AK Parti bütün boyutlarıyla ele almaktadır, her yönüyle incelemekte, analiz etmektedir ve bundan sonra milletimizin her yerde yani genel anlamda olduğu gibi özel anlamda A köyündeki oy değişimleri dahil bütün değişimleri tek tek analiz edip kendimizi sigaya çekip önümüzdeki süreçte tamir-bakım bakım gereken yerlerde bunlar yapılarak varsa yanlışlar düzeltilerek, eksikler varsa tamamlanarak ve biz milletimizden alınan mesajı yerine getirerek yolumuza devam etmeliyiz. İnşallah önümüzdeki dönem bu anlamda da bir yol yürüyüşü olacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

“YOZGATIMIZ GELECEĞE DAHA GÜÇLÜ YÜRÜYECEK”

Türkiye’nin sağlıklı bir şekilde geleceğe daha güçlü bir şekilde yürüyeceğini aktaran Bozdağ, şöyle devam etti: “Yozgatımız da geleceğe daha güçlü bir şekilde yürüyecektir. Yozgatlılara teşekkür ediyorum hem Cumhurbaşkanımıza hem de partimize verdiği destekten dolayı il yönetimimize ilçe başkanlarımıza, ilçe yönetimlerimize, sandık başkanımızdan, köy temsilcimize, mahalle temsilcimize müşahitlerimize varıncaya kadar AK Parti’ye oy veren tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Ziyaretlere AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse de katıldı.

İlginizi çekebilir

Babayağmur Köyümüzde Yangın

Sarıkaya’ya bağlı Babayağmur köyünde hasat edilen tarlada saman yapımı sırasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. …

Login

Lost your password?